• Detail firmy

SIWATEC, a.s.

Základní popis

Provádíme montáž nových čerpacích stanic, výrobu zavlažovacích soustav, projekční, dodavatelskou činnost pro ČS umělého zasněžování. Dále provádíme výrobu filtrů a montáž filtračních zařízení, odvodňovací zařízení pro stavební účely.

Adresa

tř. Svobody 39
771 11 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47674601
DIČ:  CZ47674601
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  100
Roční obrat:  101000000

Výrobky, činnosti

Čerpadla a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 224 104
Telefon: +420 585 223 955
E-mail: siwatec@siwatec.cz
WWW: www.siwatec.cz

Kontaktní osoba

ing. Miroslav Študent - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.