• Detail firmy

Kamil NOVÁK - elektrorevize

Základní popis

Revize elektrických zařízení všeho druhu, specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.

Adresa

Rýchorské sídliště 119
542 24 Svoboda nad Úpou

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14560372

Výrobky, činnosti

Revize elektrických zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 871 221
Mobil: +420 604 235 879
Mobil: +420 604 235 881
E-mail: elektrorevize@seznam.cz
WWW: elektro.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Kamil Novák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...