• Detail firmy

TECHOCOMP S.R.O.

Základní popis

Provádíme projekční práce elektrických zařízení, dodávky tepelných, regulačních a měřících zařízení a drobné stavební práce

Adresa

Limuzská 8
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45312770

Výrobky, činnosti

Provádíme projekční práce elektrických zařízení, d

Provádíme projekční práce elektrických zařízení, dodávky tepelných, regulačních a měřících zařízení a drobné stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 702 597
Mobil: +420 603 427 760
E-mail: t.comp@alphanet.cz
WWW: techcomp.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Bláha - Majitel

Pavel Drda - Jednatel

Jiří Houška - Jednatel

Bohuslav Herza - Jednatel

Jan Králík

Jaromír Nezval - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.