• Detail firmy

DMG CZECH s.r.o. DECKEL MAHO GILDEMEISTER

Základní popis

Stroje pro nástrojárny a přesné kovoobrábění.GILDEMEISTER CNC soustružnické stroje a centra, DECKEL MAHO CNC frézovací stroje a centra; laserové obrábění;ultrazvukové frézování.Prodej, servis, školení, náhradní díly, předváděcí dny, semináře.

Adresa

Kaštanová č. 8 čp. 392
620 00 Brno - Tuřany

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25575503
DIČ:  CZ25575503
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Obráběcí stroje

-špičkové obráběcí stroje-univerzální Deckel, Maho GILDEMEISTER

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 426 311
Fax: +420 545 426 310
E-mail: dmg@dmgbrno.cz
WWW: www.forindustry.cz
WWW: www.dmgbrno.com

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Marek - Jednatel

Mobil: +420 724 340 730

Pavel Beránek, Ing. - Obchodní reprezentant

Další firmy v oboru

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

AUTOLAKY s.r.o.

Společnost AUTOLAKY s.r.o. se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej různých materiálů a vybavení pro karosárny a autolakovny. Nabízíme služby míchání autolaků a průmyslových barev. Provozujeme prodejnu s míchárnou v Brně - Maloměřicích.