• Detail firmy

AVEKO s. r. o.

Základní popis

Firma AVEKO sídlící v Kladně nabízí maloobchodní i velkoobchodní prodej zaměřený na elektroinstalační materiál a svítila. Firma AVE

Adresa

Josefa Čapka 1493
272 00 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47548304

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 660 080
Telefon: +420 312 660 079
Mobil: +420 603 486 937
E-mail: aveko@aveko.cz
WWW: www.aveko.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Čech

Ivan Koula - Jednatel

Další firmy v oboru

EMPORA s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti elektroinstalací v regionech střední Čechy, Praha a Jihočeský kraj. Provádíme elektroinstalace všeho druhu a revize elektro včetně hromosvodů.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.