• Detail firmy

Good Economic System s.r.o.

Základní popis

Poradenství a odborné služby související se zaváděním systémů environmentálního managementu a systémů řízení jakosti. Školicí činnost poradenství a odborné služby.

Adresa

Havlíčkovo nábřeží 38
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13643924
DIČ:  CZ13643924

Výrobky, činnosti

Poradenství v řízení jakosti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 264 308
Fax: +420 596 120 991
E-mail: gesostrava@gesostrava.cz
E-mail: www.gesostrava.cz
WWW: web.telecom.cz/gesostrava

Kontaktní osoba

Jiří Parolek - Jednatel

Telefon: 595 225 143
E-mail: gesostrava@gesostrava.cz
WWW: www.gesostrava.cz/

Jiří Deák - Jednatel

Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.