• Detail firmy

ENVIROTREND spol. s r. o.

Základní popis

Firma ENVIROTREND spol. s r.o. realizuje stavební práce ve 12-ti základních vzájemně se doplňujících a prolínajících oborech. Na této stránce Vám představujeme výrobní programy dvou našich divizí - divize stavebních prací a divize speciálních prací.

Adresa

Bayerova 40
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63495678
DIČ:  CZ63495678

Výrobky, činnosti

Izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 242 817
Telefon: +420 541 242 818
Mobil: +420 724 235 588
E-mail: info@envirotrend.cz
WWW: www.envirotrend.cz

Kontaktní osoba

Ing. Foltýn

Ing. Oldřich Holánek - Jednatel

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.