• Detail firmy

Kartáčovna Koloveč, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme technické kartáče - pro průmyslovou výrobu, kartáče na automobilové mycí linky, kartáče na komunální a úklidové stroje, rourové kartáče na čištění lahví, zkumavek a zbraní, košťata, rohožky, těsnicí lišty. Zakázková výroba.

Adresa

Domažlická 145
345 43 Koloveč

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45359571
DIČ:  CZ45359571
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Rohože čistící

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 494 421
Fax: +420 379 494 234
E-mail: trade@kartacovnakolovec.cz
WWW: www.kartacovnakolovec.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Rokoský - Jednatel

ing. Lenka Plzáková - Jednatel

Další firmy v oboru

SCHWER FITTINGS, s.r.o.

Nabízíme nerezové fitinky, hadicové koncovky, nerezové kulové kohouty, klapky, nerezové teploměry, nerezové manometry, nerezové příruby, nerezové rychlospojky, nerezové šroubení se dvěma svěracími prstenci U2-lok, CLAMP, ECO šroubení, nerezová šroubení se zářezným prstencem, trubky, objímky, nerezové ventily - uzavírací, zpětné, jehlové.

CZ-CARBON PRODUCTS s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji uhlíkových kartáčů pro strojírenské a průmyslové odvětví a výrobě grafitových laboratorních kelímků. Dodáváme elektrické kluzné kontakty, další výrobky z grafitu a čerpadla.

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.