• Detail firmy

PROBI, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost PROBI, spol. s r.o. byla založena v roce 1991. V současnosti patří k nejvýznamnějším exportérům modrého máku v České republice. Vykupujeme, upravujeme a následně exportujeme: modrý mák, hořčici bílou i černou, slunečnicové a lněné semeno..

Adresa

Kelč č.p. 183
756 43 Kelč

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41084934

Výrobky, činnosti

Zemědělská výroba

rostlinná

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 641 010
Fax: +420 571 641 011
E-mail: info@probi.cz
Další firmy v oboru

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.