• Detail firmy

Pro Bank Security, a.s.

Adresa

Václavské nám. 21
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25387901
DIČ:  CZ25387901

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní agentura

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 109 445
Mobil: +420 606 733 930
E-mail: info@probank.cz
WWW: probank.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Strnadel - Předseda představenstva

Jana Kožušníková - Jednatel

PhDr. Jarmila Kožušníkova - Jednatel

Další firmy v oboru

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.