• Detail firmy

SKALEX - Ing.Zlatuše Skalská

Základní popis

Kompletní dezinfekční program pro zdravotnictví včetně stomatologie, balneologie, provozovny péče o tělo.

Adresa

Husova 963
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45415391

Výrobky, činnosti

Dezinfekční prostředky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 982 595
Fax: +420 377 981 037
E-mail: skalex@volny.cz
WWW: www.skalex.cz
Další firmy v oboru

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.