• Detail firmy

ALEXANDR PLOCEK

Základní popis

Nabízíme malířské, lakýrnické a natěračské práce. Provádíme stěrkování, štukování, nátěry fasád a střech, drobné zednické práce a následný úklid.

Adresa

Feřtekova 556/3
181 00 Praha 8 - Bohnice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16127307

Výrobky, činnosti

Malování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 370 155
Mobil: +420 603 352 315
E-mail: plocekalexandr@volny.cz

Kontaktní osoba

ALEXANRD PLOCEK - Generální ředitel

Telefon: 603 352 315
E-mail: plocekalexandr@volny.cz
Další firmy v oboru

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.