• Detail firmy

MLÉKÁRNA OLEŠNICE

Adresa

Tržní 376
679 74 Olešnice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48911020

Výrobky, činnosti

Mléko a mléčné výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 528 511
Mobil: +420 736 531 921
Fax: +420 516 528 513
E-mail: info@mleko.cz
WWW: www.mleko.cz

Kontaktní osoba

Jiří Metela

Ing. Marie Hlaváčková ekonom

Zdeněk Pospíšil - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

PETR HRDLIČKA - SÝRY

Prodáváme kvalitní sýry balené i krájené. Kromě klasického prodeje sýrů, mléčných výrobků, lahůdek, raw tyčinek a dalšího zboží, prodáváme dárkové balíčky. Můžete si vybrat již z hotových balíčků nebo Vám jej připravíme dle Vašeho přání a v požadované ceně. Veškeré zboží pečlivě vybíráme, abychom mohli nabízet jen prvotřídní a kvalitní zboží. Vybrané produkty rádi dovezeme.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

KP Trading Brno, s.r.o.

Již 20 let se naše, v jádru rodinná firma, specializuje na dovoz a distribuci nápojových specialit nejvyšší kvality z různých částí světa. Dnes zastupujeme v České republice několik italských společností v roli výhradního dovozce a reprezentujeme výrobce z Kanady, Anglie a Cejlonu. Nabízíme jedinečné zboží, zařízení pro jeho přípravu, kompletní servis a především individuální přístup.