• Detail firmy

Biofire s.r.o.

Základní popis

Stavíme klasická kachlová kamna, krby a krbová kamna nové koncepce bez kovové vložky. Topidla jsou postavena z kvalitních žáruvzdorných surovin jako je šamot, kachle, speciální tmely a omítka. Kamna mají vysokou účinnost a vynikající akumulaci.

Adresa

Náměstí Svobody 9/13
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26228351
DIČ:  CZ26228351
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  3500000

Výrobky, činnosti

Krbová kamna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 418 649
Fax: +420 516 418 649
E-mail: kamna@biofire.cz
WWW: www.biofire.cz

Kontaktní osoba

ing. Josef Vaněk - Majitel

Mobil: +420 608 972 808

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.