• Detail firmy

SANACE SERVIS spol. s r. o.

Základní popis

Stavební práce provádění staveb, jejich změn a odstraňování,Nátěry, opravy, sanace Prodej montáž: -zateplovací izolační prvky

Adresa

Čapkova 926
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49435299
DIČ:  351-49435299
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

provádění staveb, jejich změn a odstraňování,Nátěry, opravy, sanace Prodej montáž: -zateplovací izolační prvky

Kontaktní údaje

Telefon: 566 616 226
Mobil: 601 547 513
Fax: 566 616 226

Kontaktní osoba

Ivan Kočík ml. - Jednatel

Ivan Kočík - Jednatel

Další firmy v oboru

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.