• Detail firmy

SANACE SERVIS spol. s r. o.

Základní popis

Stavební práce provádění staveb, jejich změn a odstraňování,Nátěry, opravy, sanace Prodej montáž: -zateplovací izolační prvky

Adresa

Čapkova 926
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49435299
DIČ:  351-49435299
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

provádění staveb, jejich změn a odstraňování,Nátěry, opravy, sanace Prodej montáž: -zateplovací izolační prvky

Kontaktní údaje

Telefon: 566 616 226
Mobil: 601 547 513
Fax: 566 616 226

Kontaktní osoba

Ivan Kočík ml. - Jednatel

Ivan Kočík - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.