• Detail firmy

GIPS TRADE s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce a rekonstrukce objektů.

Adresa

U Hřiště 1285/2
747 06 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25824996
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tepelná technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 611 234
Mobil: 731 617 873
Fax: +420 553 611 196
E-mail: optrade@seznam.cz
WWW: www.gipstrade.cz

Kontaktní osoba

Květoslav Baier - Jednatel

Vladan Baier - Prokurista

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.