• Detail firmy

ALFA YACHT CLUB s.r.o.

Základní popis

Pronájem jachet, plachetnic, katamaránů v Chorvatsku a po celém světě. Nabízíme kurzy námořního jachtingu, kapitánské zkoušky - kapitánské průkazy, kondiční plavby a přeplavby. Naše lodě kotví v Rogoznici v marině FRAPA.

Adresa

Rubešova 631/4
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25731726

Výrobky, činnosti

Pronájem lodí - jachet

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 235 736
Fax: +420 224 235 736
E-mail: info@alfayachtclub.cz
WWW: www.alfayachtclub.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Jarmila Barnóová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.