• Detail firmy

CZI s.r.o.

Základní popis

Dodávání podnikových e-business řešení a sofwaru. Poskytování e-commerce řešení, kompletního provozu IT systémů. Poradenství v oblasti internetu

Adresa

Svornosti 30
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25688421
DIČ:  CZ25688421

Výrobky, činnosti

Webhosting

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 329 315
Mobil: +420 605 252 963
Fax: +420 257 328 684
E-mail: info@czi.cz
E-mail: pavel.vichtera@czi.cz
WWW: www.czi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Vichtera - Jednatel

Telefon: 605 252 963
E-mail: pavel.vichtera@czi.cz
Další firmy v oboru

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.