• Detail firmy

CATHEDRAL Software, s.r.o.

Základní popis

Vlastní vývoj informačního systému ARISCAT Hlasové služby, připojení k internetu Internetová prezentace Tvorba zakázkového software Konzultace, poradenství a aplikace Intranetu a IT Prodej značkové výpočetní techniky za velice příznivé ceny

Adresa

Hlaváčkovo nám. 1
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27742482
DIČ:  CZ27742482

Výrobky, činnosti

Bankovní, podnikové a obchodní inf. systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 588 207 213
Fax: +420 587 203 837
E-mail: info@cathedral.cz
WWW: www.cathedral.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Šustr

Zdeněk Hořava - Obchodní reprezentant

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.