• Detail firmy

VID BOHEMIA s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej a výroba speciálních brusných nástrojů na bázi syntetického diamantu pro sklářský, keramický i lehký průmysl.

Adresa

náměstí Českého Ráje 4
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25916335
DIČ:  260-25916335
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  100000000

Výrobky, činnosti

Diakotouče

Kontaktní údaje

Fax: +420 481 313 646
E-mail: info@vid-bohemia.com
WWW: www.vid-bohemia.cz

Kontaktní osoba

Alexei Valentinovič Popov - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.

KILLICH s.r.o.

Působíme na trhu od roku 1996 a za tu dobu jsme se stali profesionálním dodavatelem kompletního sortimentu spojovacího materiálu, jak pro velké výrobní závody, malé živnostníky, tak i pro obchodní firmy a prodejce. Více informací naleznete na webových stránkách firmy.