• Detail firmy

BEF Home, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme krby, krbová kamna, celolitinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodní krby. Dále nabízíme příslušenství ke krbům.

Adresa

Kotvrdovice 277
679 07 Kotvrdovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25524682

Výrobky, činnosti

Litinové odlitky

Kontaktní údaje

Telefon: 516 428 240
Fax: +420 516 428 244
E-mail: info@befstone.cz
WWW: www.befstone.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Nesrsta - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.