• Detail firmy

HOTEL ROSE - Milena Dubská

Adresa

Veslařská 5
690 02 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43411908

Výrobky, činnosti

Pronájem zasedacích, seminárních a konferenčních prostorů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 374 083
Fax: +420 519 374 083
E-mail: hotel.rose@worldonline.cz
WWW: www.web.bvnet.cz/hotel.rose

Kontaktní osoba

Milena Dubská - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.