• Detail firmy

Moravia Spectrum a.s.

Základní popis

Bezpečnost práce ve výškách a nad volnou hloubkou, rozbor rizik, školení bezpečnosti práce, OOPP pro práce ve výškách, e-shop, záchranné jistící vedení horizontální a vertikální, záchrana, evakuace, pracovní bezpečnostní obuv, produkty firmy Tractel.

Adresa

Horní Lán 1196/9
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25864165
DIČ:  CZ25864165
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Siloměry

Kontaktní údaje

Fax: +420 585 750 905
E-mail: info@moraviaspectrum.cz
WWW: www.moraviaspectrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Slivečka

Mobil: +420 607 703 985

Vladimír Pospíšil - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.