• Detail firmy

MA MANAGEMENT, a.s.

Základní popis

MA Management, Central European Investment Company, je finanční společnost, která se zabývá vyhledáváním atraktivních investičních příležitostí v České a Slovenské republice.

Adresa

V Jirchářích 12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25624016

Výrobky, činnosti

Finanční poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 934 731

Kontaktní osoba

Ing. Roman Sládek - Předseda představenstva

Aleš Nykodým - Člen představenstva

Lucie Nykodýmová - Člen představenstva

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

JKM, spol. s r.o.

Naše společnost, již od roku 1991, zajišťuje stavební dozor a správu tepelných zařízení, kotelen. Součástí poskytovaných služeb je ekonomická činnost (učetnictví a poradenství). Působíme především v Praze a Středočeském kraji.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.