• Detail firmy

Michal FLOHR

Základní popis

Stavební práce ve výškách a obtížně přístupných prostorách prováděné pomocí prostředků průmyslového lezectví a horolezecké techniky

Adresa

Rooseveltova 31
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15068102

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Projekce a výstavba,Projekční a konstruktérská činnost,Statická posouzení a výpočty,Výroba a montáž konstrukcí z oceli a lehkých kovů. Úpravy a opravy stávajících ocelových konstrukcí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 321 557
E-mail: balance@balance.cz
WWW: www.balance.cz

Kontaktní osoba

MICHAL FLOHR - Majitel

Další firmy v oboru

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).