• Detail firmy

EKOPRON - METAL s.r.o.

Základní popis

Vykupujeme, zpracováváme a prodáváme kovy. Provádíme likvidace strojních zařízení a autovraků. Nabízíme poradenství v oblasti odpadového hospodářství.

Adresa

Okrouhlá Radouň 92
378 42 Okrouhlá Radouň

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25161067
DIČ:  CZ25161067

Výrobky, činnosti

Výkup a zpracování kovového odpadu

likvidace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 391 159
E-mail: ekopron.metal@seznam.cz
WWW: www.ekopron-metal.cz

Kontaktní osoba

František Prokeš - Jednatel

Josef Ondřej - Jednatel

Mobil: +420 602 476 256
Další firmy v oboru

COTTEX Trade s.r.o.

Zajišťujeme výkup a zpracování veškerých zinkových odpadů. Výkup druhotných surovin. Provozujeme Kovošrot. Výkup kovových odpadů. Výkup železa. Výkup železných kovů. Výkup barevných kovů. Vykupujeme měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek, nerez, elektromotory. Výkup elektrošrotu. Zajištění likvidace kovových konstrukcí. Výkup nadnormativních zásob. Velkoobchodní prodej thajské jasmínové rýže

MH ODPADY s.r.o.

Zabýváme se výkupem - sběrem, tříděním, lisováním a prodejem druhotných surovin. Vykupujeme papír, lepenku, plasty, folie, přepravky, železo a barevné kovy.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.