• Detail firmy

SD KOVOŠROT s.r.o.

Základní popis

Výkup, zpracování a prodej kovového odpadu a hutního materiálu. Provádíme likvidace ocelových konstrukcí u zákazníka včetně dopravy.

Adresa

Železná 492/16
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47901284
DIČ:  CZ47901284
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  160

Výrobky, činnosti

Kovový odpad

- výkup a zpracování kovového odpadu a barevných kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 514 111
E-mail: sdkovosrot@sdkovosrot.cz
WWW: www.sdkovosrot.cz

Kontaktní osoba

Bc. JAN KADLEC - Jednatel

Mobil: +420 606 702 880

JAN MARŠÁLEK - Jednatel

Další firmy v oboru

ELG LEGIMA spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním, výkupem a recyklací kovového odpadu. Zaměřujeme se na odpady z nerezové oceli a speciální slitiny. Vykupujeme legované odpady, jejichž prvky jsou nikl, chrom, molybden. V oblasti speciálních slitin se soustřeďujeme především na nástrojové a rychlořezné oceli, tvrdokov, titan a slitiny obsahující např. chrom, wolfram, molybden, vanad, kobalt apod.

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.