• Detail firmy

Pavel Kalný - C Centrum

Základní popis

Prodej a opravy kancelářské techniky, faxů, kopírek a multifunkčních zařízení včetně spotřebního materiálu.

Adresa

Sazečská 2
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18914012

Výrobky, činnosti

Digitální tiskařské stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 018 255
Telefon: +420 272 704 539
Mobil: +420 608 703 512
E-mail: ccentrum@iol.cz
WWW: www.ccentrum.cz
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

CENTRUM SERVIS s.r.o.

Obchodní firma pro sítotisk a tampoprintový tisk, která se zabývá prodejem barev pro sítotisk, tampoprintovú tisk, textilní a digitální tisk. Zajišťujeme výrobu sítotiskových šablon, organizujeme školení a semináře v oblasti sítotisku, tampotlače, chemie a potřebné techniky. Nabízíme servis a profesionální poradenství a také realizujeme prodej tiskařské techniky a zařízení.