• Detail firmy

NAR marketing s.r.o.

Základní popis

Společnost NAR marketing je poskytovatelem e-aukčního know-how, odborných služeb, specializovaného e‑aukčního softwaru PROe.biz a doplňujících sw nástrojů. Znalosti a nástroje NARu jsou zaměřeny na e-aukce pro firemní nákup nebo veřejné zakázky.

Adresa

Čs. legií 5
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64616398
DIČ:  CZ64616398
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  55

Výrobky, činnosti

Poskytování SW a poradenství v oblasti hardware a software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 587 100
Fax: +420 596 113 074
E-mail: info@nar.cz
WWW: nar.cz
WWW: proebiz.com

Kontaktní osoba

Miloslav Kaplan - Jednatel

p. Jedlička

Mobil: +420 601 577 701

JIŘÍ ŠPALEK - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.