• Detail firmy

Boušková Shrbená Zuzana, BoMisoft

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti spedice.

Adresa

Pod Čertovým pahorkem 463
262 05 Příbram

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66328047
DIČ:  0636962091114

Výrobky, činnosti

Spedice

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 105 508
E-mail: bomisoft@spedtrans.cz
WWW: www.spediceonline.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Boušková Shrbená - Jednatel

Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Comp alfa, s.r.o.

Nabízíme komplexní logistické služby se specializací na skladování, balení, kompletaci a tvorbu etiket. Zabýváme se silniční, námořní a letecké přepravy zboží po ČR i v zahraničí. Zajišťujeme copacking zboží, repaletizaci zboží, ruční vykládku kontejnerů, skládání a kompletaci kontejnerů, balení do PVC sáčků, zatavování výrobků, balení palet do folií a mnoho dalšího.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.