• Detail firmy

MOS KLADNO spol. s r. o.

Základní popis

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, prolamované, kloboukové nosníky, ohýbání nosníků, zámečnické prvky, strojní díly, přesné výpalky na CNC strojích Ag a plazmou. Prodej technických plynů a spojovacích materiálů, opravy jeřábů.

Adresa

Huťská 1383
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46358579
DIČ:  CZ46358579

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce (výstavba)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 034 440
Telefon: +420 312 248 042
Fax: +420 312 645 409
E-mail: mos@moskladno.cz
WWW: www.moskladno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Špergl - Jednatel

Ing. Josef Potůček - Jednatel

Ing. Miroslav Lorenc - Jednatel

Ing. Václav Kruliš

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Martin Kolařík

Nabízíme prodej a pronájem lešení včetně komplexních služeb. Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Dodáváme speciální konstrukce a zajišťujeme školení lešenářů.