• Detail firmy

ADICO INVEST s.r.o.

Základní popis

Specialista na skladové a logistické služby, skladová pohotovost, celní sklady, daňový sklad, celní služby, úschovna, komplexní skladový servis, skladování i na 1 den, volné skladové prostory, vždy volná kapacita, překládka kamionů

Adresa

Jaromírova 456/21
128 00 Praha 2 - Nusle

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25715836
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Pronájem skladových prostor

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 144 277
E-mail: adíco@adico.cz
WWW: www.adico.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Srbený - Jednatel

Pobočky

ADICO s. r. o.
Jankovcova ev.č. 6
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.