• Detail firmy

MIA STUDIO, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se zpracováním a dodávkou softwarových produktů pro obchodně technickou dokumentaci a poprodejní i servisní služby.

Adresa

Masarykovo nám. 442/15a
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46905731
DIČ:  CZ46905731
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 324 611
Mobil: +420 602 431 046
Fax: +420 517 324 611
E-mail: mcrhonek@miastudio.cz
WWW: www.miastudio.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Crhonek

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.