• Detail firmy

AQ s.r.o.

Základní popis

Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů

Adresa

Palackého 925
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62361384
DIČ:  CZ62361384

Výrobky, činnosti

Reproduktory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 342 232
Fax: +420 585 342 067
E-mail: aq@aq.cz
WWW: www.aq.cz

Kontaktní osoba

ing. Vladimír Sapara - Jednatel

ing. Karel Svoboda - Jednatel

ing. Petr Kryl - Jednatel

Další firmy v oboru

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.