• Detail firmy

KONSORCIUM T + M s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou, velkoobchodním a maloobchodním prodejem obuvi. Nabízíme dámské, pánské i dětské kolekce. Dále prodáváme gumovou, turistickou, zdr

Adresa

Dvorská 32
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26225573
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  13

Výrobky, činnosti

Velkoobchod obuvi

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 414 488
E-mail: okna@obuv-konsorcium.cz
E-mail: zirovnicky@bknet.cz

Kontaktní osoba

Antonín Žirovnický

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.