• Detail firmy

VARGA s.r.o.

Základní popis

firma VARGA nápojové automaty se zabývá prodejem, pronájmem a provozem nápojových a prodejních automatů, výdejníků vody, espresso přístrojů a cigaretových automatů. Zajišťuje Váš pitný režim ve firmách, úřadech, školách a v domácnostech.

Adresa

Dobšická 3399/5
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26292611
DIČ:  CZ26292611
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Nápojové automaty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 220 849
Fax: +420 515 220 849
E-mail: info@varganapojoveautomaty.cz
WWW: www.varganapojoveautomaty.cz

Kontaktní osoba

Kamil Varga - Majitel

Mobil: 602 528 897
Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.