• Detail firmy

EWCZ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme projekty staveb větrných elektráren, hodnocení lokalit, poradenskou činnost, technickou podporu, finanční poradenství. Dodáváme a montujeme větrné elektrárny firmy REpower Systems AG pro ČR a SR o výkonu 2000 kW a vyšších.Servis a údržba.

Adresa

Mostkovice 529
798 02 Mostkovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26240734

Výrobky, činnosti

Výrobky z lamina

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 362 329
Telefon: +420 582 363 313
Mobil: +420 603 261 227
Fax: +420 582 362 329
E-mail: ewcz@volny.cz
WWW: ewcz.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Šustr - Jednatel

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.