• Detail firmy

ELEKTROSLUŽBY, spol. s r. o.

Základní popis

Zajišťujeme elektromontáže, výrobu rozvaděčů a hromosvodů. Provádíme revize elektrických zařízení. Velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalační materiálu.

Adresa

Průmyslová 3608
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45539707
DIČ:  CZ45539703

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

- elektro

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 433 730
E-mail: elektrosluzbyhb@iol.cz

Kontaktní osoba

Václav Pártl - Jednatel

Mobil: 606 578 821

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.