• Detail firmy

MAKRO ENERGO spol. s r.o.

Základní popis

Elektromontážní práce : kompletní elektromontáže, měření a regulace,výroba a montáž rozvaděčů NN,elektronické zabezpečení objektů EZS, EPS,montáž slaboproudých technologií DT, STA, CCTV,hromosvodové soustavy,projekce a revize

Adresa

tř. Masarykova 1059
698 01 Veselí nad Moravou

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25523058

Výrobky, činnosti

Výroba rozvaděčů

- klasické i elektroměrové

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 326 077
Fax: +420 518 326 583
E-mail: zakazky@makroenergo.cz
WWW: www.makroenergo.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Súkup - Jednatel

Mobil: +420 777 754 831
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.