• Detail firmy

Šimek Pavel

Základní popis

Provádíme hydroizolace plochých střech fóliovým systémem vhodným na panelové i rodinné domy včetně garáží, teras, balkónů, lodžií. Možnost drobných zednických i klempířských oprav a všech nátěrů kovových prvků. Montáž hromosvodu včetně revize.

Adresa

Nad Hájem 17/264
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48105317
DIČ:  CZ6704100392

Výrobky, činnosti

Klempířské práce

Možnost drobných zednických i klempířských oprav a všech nátěrů kovových prvků. Montáž hromosvodu včetně revize.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 470 377
Mobil: +420 608 829 229
Mobil: +420 605 829 594
E-mail: pavel.simek@atlas.cz
E-mail: pavelsimek@centrum.cz
WWW: www.plochestrechy-folie.net

Kontaktní osoba

Šimek Pavel - Majitel

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.