• Detail firmy

Václav Podroužek

Základní popis

Prodej a servis kopírek, registračních pokladen, faxů, tiskáren a kalkulaček.

Adresa

Masarykova 96
251 69 Velké Popovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41994205

Výrobky, činnosti

Kopírovací stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 355 337
Telefon: +420 323 665 953
WWW: www. alfa-office.web.worldonline.cz

Kontaktní osoba

Václav Podroužek - Jednatel

Pobočky

ALFA OFFICE Pro s.r.o.
V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren