• Detail firmy

GANAS, spol.s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme jeřáby, rekonstruujeme a modernizujeme starší jeřáby. Nabízíme jeřáb mostový, jeřáb otočný sloupový, portálový a jeřábové dráhy.

Adresa

Hlavničkovo nábřeží 5362
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46994181
DIČ:  CZ46994181
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Speciální jeřáby

pojízdné

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 523 136
Mobil: +420 603 169 233
E-mail: ganas@ganas.cz
WWW: www.ganas-jeraby.cz

Kontaktní osoba

Radek Hynčica - Majitel

Miroslav Gargulák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.