• Detail firmy

ČOK servis - čištění

Základní popis

Nonstop čištění veškeré kanalizace a domovního odpadu. Čištění WC, umyvadel, van, dřezů, stoupačky, domovní přípojky, dvorní vpustě, dešťové svody. Instalatérské práce. Tlaková voda, motorové pero, prohlídky kamerou.

Adresa

Jaroslava Seiferta 393
250 65 Líbeznice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49505084

Výrobky, činnosti

Čištění kanalizace vysokotlakými čistícími vozy

Čištění WC, umyvadel, van, dřezů, stoupačky, domovní přípojky, dvorní vpustě, dešťové svody. Instalatérské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 981 060
Mobil: +420 602 250 546
WWW: www.cokservis.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Kratochvíl - Majitel

Další firmy v oboru

RE - LÉ spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem čisticích a dezinfekčních prostředků a komponentů pro dávkování odmašťovadel a tekutých medií. Dodáváme čistící prostředky pro potravinářský průmysl.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.