• Detail firmy

APPDATA, s.r.o.

Základní popis

Nabídka tvorby internetových stránek, webhostingu, internetové reklamy a web designu. Vytváření firemní webové prezentace a e-shopy na míru.

Adresa

Lovosická 711/30
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49710834

Výrobky, činnosti

Nabídka tvorby internetových stránek, webhostingu,

Nabídka tvorby internetových stránek, webhostingu, internetové reklamy a web designu. Vytváření firemní webové prezentace a e-shopy na míru.

Kontaktní údaje

Telefon: 286 001 462

Kontaktní osoba

Vladimír Dohnálek - Jednatel

Mobil: 773 633 422
Další firmy v oboru

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.