• Detail firmy

ISIS technic, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme opravy, broušení, pískování, leštění či chemické a parní průmyslové čištění schodů, dlažeb a obkladů fasád z přírodního i umělého kamene.

Adresa

Nad Krocínkou 372/92
190 05 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25764420
DIČ:  CZ25764420
Rok založení:  1990
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pískování kamene

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 224 733
Fax: +420 225 115 169
E-mail: ikamenictvi@isis-technic.cz
WWW: www.isis-technic.cz

Kontaktní osoba

Michal Nový

Další firmy v oboru

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.