• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ POSPÍCHAL

Základní popis

Stavební a nábytkové truhlářství. Výroba a prodej schodišť, dveří, nábytku z masivu, skleněných vitráží a kuchyňských linek.

Adresa

Kladruby 95
415 01 Kladruby

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16383290
Rok založení:  1990
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Okna a dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 538 998
Mobil: +420 604 173 683
E-mail: truhlarstvipospichal@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-pospichal.webgarden.cz

Kontaktní osoba

Karel Pospíchal - Majitel

Další firmy v oboru

NORTH STAV, a.s.

Jsme stavební společnost se sídlem v Ústí nad Labem, která vznikla v roce 1998. Zajišťujeme kompletní řízení a realizaci stavebních děl. Pro investory zabezpečujeme veškerou inženýrskou činnost a služby spojené s realizací celého zadaného projektu.

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).