• Detail firmy

Stavební stroje - Václav Matoušek

Základní popis

Nákup a prodej stavebních strojů a nákladních vozidel.Mimo prodeje použitých stavebních strojů prováníme i výkup veškerých stavebních strojů, nákladních a užitkových vozidel. Zakoupené vozidlo nebo stavební sroj okamžitě zaplatíme a odvezeme.

Adresa

Domažlická
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45339406

Výrobky, činnosti

Použité stavební stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 324 248
Mobil: +420 603 229 110
E-mail: matousek.v@volny.cz
WWW: www.stavebni-stroje.cz

Kontaktní osoba

Václav Matoušek - Majitel

Mobil: +420 603 229 110

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVOBEL, výrobní družstvo

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací jsou skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže, ke kterým dodáváme i kompletní příslušenství. Dodáváme voliérové systémy, dopravníky trusu, zásobníky krmiva, snášková hnízda, dopravníky krmiva, dopravníky vajec a mnoho dalšího.

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.