• Detail firmy

KANTE ZK s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod se spotřebním materiálem a náhradními díly pro kancelářskou techniku. Nabízíme tonery, cartridge, náplně, pásky a termofolie.

Adresa

Kout na Šumavě 320
345 02 Kout na Šumavě

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25206044
DIČ:  CZ25206044
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  19
Roční obrat:  100000000

Výrobky, činnosti

Kancelářská technika, spotřební materiál

prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 730 888
Telefon: +420 379 775 314
Fax: +420 379 730 887
E-mail: obchod@kante.cz
E-mail: kante@kante.cz
WWW: www.kante.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kaliánko - Jednatel

Další firmy v oboru

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.