• Detail firmy

PAVEL SLÁNSKÝ

Základní popis

Dřevoservis.cz se zabývá kompletním prodejem řeziva, spárovek a hranolů pro truhláře. Nabízíme dřevěné materiály a polotovary: spárovky, eurohranoly, sendviče apod.

Adresa

Chmelovice 23
503 15 Chmelovice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10488537

Výrobky, činnosti

Okenní eurohranoly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 490 920
Mobil: +420 774 490 920
E-mail: slansky.pavel@centrum.cz
WWW: www.drevoservis.cz
Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.