• Detail firmy

ENERGIZER CZECH s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej primárních i nabíjecích baterií, včetně fotospeciálů, hodinkových baterií, baterií pro nedoslýchavé a svítilen.

Adresa

Aviatická 12/1048
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18620931
DIČ:  CZ18620931

Výrobky, činnosti

Akumulátory a baterie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 100 111
Mobil: +420 602 359 580
Fax: +420 251 100 300
E-mail: zakaznicky.servis@energizer.com
E-mail: rostislav.hic@energizer.com
WWW: www.energizer.com

Kontaktní osoba

ing. Petr Foukal - Jednatel

Další firmy v oboru

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.